Grupa Kapitałowa IGLOTEX

Przedstawiciel handlowy ds. Gastronomii- Raszyn

  • Mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków

Zadania na stanowisku:

  • budowanie i rozwijanie relacji z Klientami w kanale gastronomicznym,
  • fachowa obsługa i doradztwo kulinarne dla partnerów biznesowych,
  • aktywna sprzedaż oraz pozyskiwanie nowych zamówień w sektorze HoReCa,
  • realizacja zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki,
  • monitorowanie terminowego spływu należności.

Wymagania

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w branży gastronomicznej,
  • wykazujesz się znajomością lokalnego rynku gastronomicznego HoReCa,
  • cechujesz się wysokimi umiejętnościami w obszarze technik sprzedaży,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
  • masz wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane kierunki gastronomiczne),
  • posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jest gotowa do ich wykonania,
  • jesteś samodzielny/a, dynamiczny/a i zaangażowany/a w realizację powierzonych zadań.

Oferujemy

Możemy Ci zaoferować:

  • pracę dla lidera branży o rozpoznawalnej i silnej marce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • kompleksowy program wdrożeniowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do prywatnej oferty medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    Klauzula informacyjna

    1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.

    2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.

    3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom których dane dotyczą przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

    4. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie po kliknięciu „APLIKUJ” jednakże przed złożeniem aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Kapitałowa Iglotex 83-220 Skórcz ul. Leśna 2, NIP: 5921975644 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)