Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 11.07.2024
SEVIUM SP. Z O.O.

Handlowiec - Zapoznaj się, przemyśl i aplikuj – rozwijaj się wspólnie z nami w sprzedaży

  • Umowa o pracę
    4 900-10 000 zł brutto / mies.
  • Umowa zlecenie
    29-59 zł brutto / godz.
  • Janki, mazowieckie pow. pruszkowski

Handlowiec

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

W Sevium tworzymy przestrzeń, gdzie można rozwinąć swój potencjał i stać się wartościowym członkiem zespołu.

Szukamy osoby która ma łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartej na nowe możliwości i chętnej do rozwoju. Doświadczenie handlowe będzie dużym atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym.

Tworzymy zewnętrzny dział transportu dla firm handlowych. Zajmujemy się organizowaniem transportów dla klientów.

Nasza firma została stworzona przez handlowców dla handlowców. Daję nam to przewagę i sprawia, że doskonale znamy potrzeby naszych klientów.

Zakres obowiązków

Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie transportu ładunków:

    • Twoim priorytetem będzie identyfikowanie i przyciąganie firm potrzebujących usług transportowych. Skoncentrujesz się na nawiązywaniu kontaktów z potencjalnymi klientami, którzy poszukują niezawodnych rozwiązań w zakresie przewozu towarów.

    Wyszukiwanie leadów:

      • Będziesz odpowiedzialny/a za odnajdywanie potencjalnych klientów zgodnie z określonymi kryteriami. Twoim zadaniem będzie badanie rynku i identyfikowanie firm, które mogą potrzebować naszych usług transportowych.

    Skuteczne pozyskiwanie klientów:

      • Wykorzystasz techniki takie jak cold calling i cold mailing, aby zainicjować kontakt z nowymi klientami. Twoim celem będzie przekonanie ich do korzystania z naszych usług poprzez prezentowanie korzyści i przewag konkurencyjnych.

    Przygotowywanie wycen i ofert transportowych:

      • Będziesz koordynować proces tworzenia ofert, aby były one atrakcyjne i zgodne z naszymi wymaganiami.

    Negocjacje handlowe:

      • Twoją rolą będzie prowadzenie negocjacji z klientami w celu uzyskania korzystnych warunków współpracy. Będziesz dążyć do osiągnięcia satysfakcjonujących porozumień, które przyczynią się do rozwoju długoterminowych relacji biznesowych.

    Koordynowanie realizacji transportów:

      • Będziesz odpowiadać za zarządzanie procesem transportu od momentu złożenia zamówienia przez klienta aż po dostarczenie ładunku. Będziesz dbać o to, aby wszystkie operacje były realizowane zgodnie z planem, efektywnie i bez zakłóceń.

Wymagania

Dobra organizacja pracy z wykorzystaniem systemów CRM:

  • Umiejętność sprawnego organizowania swojej pracy przy użyciu systemów CRM, co pozwala na efektywne zarządzanie relacjami z klientami oraz śledzenie ich potrzeb.

Radość z interakcji z klientami:

  • Czerpanie satysfakcji z rozmów z klientami, z doskonałymi umiejętnościami słuchania i rozumienia ich potrzeb, co przekłada się na wysoki poziom obsługi klienta.

Sumienność i determinacja:

  • Bycie sumiennym oraz konsekwentnym w dążeniu do wyznaczonych celów. Twoja determinacja jest kluczem do osiągania zamierzonych rezultatów.

Oferujemy

Możliwości rozwoju zawodowego:

  • realne możliwości rozwoju kariery w naszej firmie. Możesz liczyć na wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji, uczestnictwo w dodatkowych szkoleniach oraz szanse na awans w miarę zdobywania doświadczenia i wykazywania się w pracy.

Pełne wsparcie na każdym etapie:

  • Otrzymasz dostęp do przygotowanych skryptów rozmów, które pomogą Ci w skutecznej komunikacji z klientami.
  • Przedstawimy Ci nasze wartości oraz cel, do którego dążymy, abyś mógł/mogła lepiej zrozumieć misję i wizję naszej firmy.
  • Zapewnimy Ci wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe oraz wdrożenie krok po kroku, abyś mógł/mogła pewnie i efektywnie rozpocząć pracę.

  • Administratorem danych osobowych jest SEVIUM SP. Z O.O. 05-090 JANKI ALEJA KRAKOWSKA 41/5, NIP: 5342631870. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SEVIUM SP. Z O.O. 05-090 JANKI ALEJA KRAKOWSKA 41/5, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa