Pocketsquare sp zoo

Specjalista ds. Relacji z klientami

  • Umowa zlecenie
    7 000-20 000 zł netto / mies.
  • Kontrakt B2B
    7 000-20 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Pocketsquare to innowacyjny portal pracy w branży finansów. Obecnie poszukujemy specjalisty ds. relacji z klientami którego wynagrodzenie będzie wynosiło 50% wartości sprzedanych produktów. Nienormowany i elastyczny czas pracy. Umowa B2B. W przypadku studentów możliwa umowa zlecenie. Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie pozyskiwanie klientów korporacyjnych i budowanie z nimi długotrwałych relacji. Oferujemy bardzo swobodną startupową atmosferę, dużo przestrzeni na kreatywność i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań przy realizowaniu zadań.

Zakres obowiązków

1. Kontakt z pracodawcami poszukującymi pracowników z szeroko pojmowanej branży finansów.

2. Budowanie długotrwałych relacji B2B.

3. Rozwijanie bazy klientów i pomoc w publikacji ich ofert.

4. Prezentacja oferty Pocketsquare nowym klientom.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

1. Możliwość pracy całkowicie zdalnej

2. W pełni elastyczny czas pracy (pełny etat lub część etatu w zależności od preferencji)

3. Bonusy i premie zależne od wyników

  • Administratorem danych osobowych jest Pocketsquare sp zoo 02-776 Warszawa Indiry Gandhi 15/4, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocketsquare sp zoo 02-776 Warszawa Indiry Gandhi 15/4, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)