Michał Kruk Go4Work

Kucharz z zakwaterowaniem

  • Kraków, małopolskie

Kucharz, Szef kuchni

Umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Agencja pracy tymczasowej specjalizująca się w zapewnianiu pracowników tymczasowych lub stałych w branży gastronomicznej na terenie całej Polski.

Polska agencja Go4Work poszukuje na stanowisko:

Kucharz a'la carte lub bufety z zakwaterowaniem.

Współpracujemy z renomowanymi sieciami hoteli na terenie Szczawnicy.

Oferta od zaraz do końca letniego sezonu lub na dłużej.

Agencja wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 16241

Zakres obowiązków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie dań

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • dbanie o sprzęty kuchenne

Wymagania

  • mniejsze lub większe doświadczenie

  • znajomość kuchni polskiej
  • dostępność na sezon lub dłużej

  • AKTUALNE badania/książeczka lub orzeczenie sanepidowskie

  • punktualność

Oferujemy

  • zakwaterowanie w pokojach 1-2 osobowych

  • pracę 4-6 dni w tygodniu na kilka miesięcy lub dłużej

  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na inną formę zatrudnienia

  • szkolenie przed rozpoczęciem współpracy oraz szkolenie stanowiskowe w hotelu

  • Administratorem danych osobowych jest Michał Kruk Go4Work 32-089 Wielka Wieś ul. Stroma 37C, NIP: 7542789269. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michał Kruk Go4Work 32-089 Wielka Wieś ul. Stroma 37C, NIP: 7542789269 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)