• Umowa o pracę
    5 500-5 800 zł brutto / mies.
  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Świadczymy usługi z zakresu kompleksowej obsługi technicznej w obszarze  mechaniki, branży budowlanej, elektrosystemów oraz automatyki. Jesteśmy doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem czego dowodem jest zaufanie naszych klientów. Wykonujemy prace na terenie kraju jak i za granicą.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie bieżącej kontroli i monitorowania stanu technicznego maszyn produkcyjnych

  • wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych

  • diagnostyka i usuwanie bieżących awarii maszyn

  • analizowanie przyczyn awarii

  • montaż, regulacja elektryczna i rozruch nowych oraz modernizowanie maszyn

  • bieżąca kontrola i naprawa narzędzi oraz maszyn

  • przegląd osprzętu w wykonaniu przeciwwybuchowym

  • wykonywanie pomiarów kontrolnych

Wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym (elektryk, elektromechanik, automatyk)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych

  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek, zmysł techniczny

  • odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy

  • znajomość sterowników PLC oraz uprawnienia SEP E1,E2 będą dodatkowym atutem

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • zdolność od pracy na wysokości powyżej 3 metrów

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowę o pracę

  • dofinansowanie do świadczeń zdrowotnych PZU ZDROWIE

  • Administratorem danych osobowych jest REM Serwis Czechowice-Dziedzice Sp. z o.o 43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Ignacego Łukasiewicza 2,, NIP: 8883123164. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REM Serwis Czechowice-Dziedzice Sp. z o.o 43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Ignacego Łukasiewicza 2,, NIP: 8883123164 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)