REM Serwis Czechowice-Dziedzice

MISTRZ warsztatu instalacyjnego

  • Umowa o pracę
    6 000-6 200 zł brutto / mies.
  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Świadczymy usługi z zakresu kompleksowej obsługi technicznej w obszarze  mechaniki, branży budowlanej, elektrosystemów oraz automatyki. Jesteśmy doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem czego dowodem jest zaufanie naszych klientów. Wykonujemy prace na terenie kraju jak i za granicą.

Zakres obowiązków

  • nadzór nad pracami obróbczymi i ślusarskimi związanych z zakresem remontowym i inwestycyjnym;

  • nadzór nad pracami spawalniczymi i montażowymi konstrukcji, rurociągów itp.;

  • nadzór nad pracami podległych pracowników związanych z przeglądami, remontami, konserwacją i utrzymaniem: maszyn, pojazdów, urządzeń dozorowych;

  • współdziałanie w zakresie wykonywania pomiarów i rysunków warsztatowych oraz opracowywania technologii wykonywania naprawy maszyn i urządzeń;

  • nadzór nad przygotowywaniem urządzeń dozorowych do odbiorów technicznych;

  • realizacja remontowych zleceń wewnętrznych i zewnętrznych;

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji;

  • rozliczenie czasu pracy podległych pracowników;

  • zamawianie, nadzorowanie zakupów niezbędnych narzędzi i części oraz kontrola realizacji dostaw;

  • dokonywanie weryfikacji narzędzi przeznaczonych do likwidacji;

  • nadzór prac niebezpiecznych i dbałość o przestrzeganie przepisów BHP;

  • szkolenie stanowiskowe BHP podległych pracowników.

Wymagania

  • preferowany okres trzech lat stażu pracy w danej specjalności;

  • wykształcenie średnie techniczne;

  • znajomość obsługi komputera;

  • umiejętność kierowania zespołami ludzkimi.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego: kompetencyjnego i organizacyjnego;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • umowę o pracę;

  • dofinansowanie do świadczeń zdrowotnych PZU ZDROWIE.

  • Administratorem danych osobowych jest REM Serwis Czechowice-Dziedzice Sp. z o.o 43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Ignacego Łukasiewicza 2,, NIP: 8883123164. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REM Serwis Czechowice-Dziedzice Sp. z o.o 43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Ignacego Łukasiewicza 2,, NIP: 8883123164 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)