B8 Recruitment Sp. z o.o.

Operator plazmy CNC, Wrocław

  • Umowa o pracę
    6 500-7 500 zł brutto / mies.
  • Umowa zlecenie
    38-44 zł netto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego, zajmującego się projektowaniem, produkcją i montażem maszyn oraz konstrukcji stalowych, poszukujemy Operatora wypalarki plazmowej.

Lokalizacja: Wrocław, FAT.

Zakres obowiązków

  • obsługa plazmy, w tym przygotowanie do pracy, ustawianie parametrów, dbałość o poprawne funkcjonowanie;
  • trasowanie detali do wiercenia;
  • wiercenie na wiertarce kolumnowej i magnesowej;
  • oczyszczanie krawędzi detali po procesie wypalania plazmowego;
  • realizowanie procesów zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową;
  • stanowiskowa kontrola jakości wykonanych detali.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na wypalarce plazmowej lub na innych maszynach CNC;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnicy.

Oferujemy

  • umowę o zlecenie na okres próbny (2-3 miesiące), po - umowa o pracę BEZPOŚREDNIO;
  • wynagrodzenie 6500 - 7500 zł brutto miesięcznie, dostosowane do doświadczenia i umiejętności;
  • pracę w systemie jednozmianowym 6:00-14:00;
  • pracę w profesjonalnym zespole;
  • pracę w stabilnej firmie, dążącej do ciągłego rozwoju.

Jesteś zainteresowany? Koniecznie złóż aplikację, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. Lub zadzwoń pod numer 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Administratorem danych osobowych jest B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-234 Wrocław ul. Grabiszyńska 241, NIP: 8971896078. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-234 Wrocław ul. Grabiszyńska 241, NIP: 8971896078 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)