Pracownik produkcji-dział mięso

  • Mikołów, śląskie pow. mikołowski

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: Wykształcenie mile widziane: kucharz, rzeźnik. Doświadczenie mile widziane: w branży gastronomicznej przy produkcji mięsa. Umiejętności: otwartość na realizację różnorodnych zadań i gotowość do pracy fizycznej. Praca w zespole. Chęć pomocy innym.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 4 750 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Dodatkowe benefity:
    - Premia uznanioowa uzależniona od wyników
    - 7% rabatu na zakupy w AUCHAN i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę skarbonka
    - Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną
    - Grupowe ubezpieczenie na życie
    - Dofinansowanie do posiłków
    - Karty przedpłacone, Karty sportowe (MULTISPORT)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni)