MOSTOSTAL ZABRZE KONSTRUKCJE PRZEMYSŁOWE S.A.

Specjalista ds. Automatyki w obszarze maszyn CNC

  • Zabrze, śląskie

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Grupa Przemysłowa Mostostal Zabrze daje stabilne zatrudnienie, będąc od 75 lat na rynku. Zatrudniamy blisko 2000 wysoko wykwalifikowanych pracowników, realizując około 100 projektów rocznie w naszych Spółkach. Średni staż pracy wynosi 14 lat.

Zakres obowiązków

  • utrzymanie ruchu linii produkcyjnych w zakresie automatyki i elektrotechniki,
  • nadzór nad stanem i pracą maszyn oraz urządzeń elektronicznych (CNC i PLC),
  • diagnostyka i usuwanie bieżących awarii maszyn CNC,
  • analiza przyczyn awarii i wprowadzanie środków zaradczych,
  • wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń,
  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu,
  • współpraca z innymi wydziałami.

Wymagania

  • wykształcenia minimum średniego (mechatronika, elektryka, elektronika, automatyka, robotyka lub pokrewne),
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • umiejętności czytania i analizowania schematów elektrycznych,
  • praktycznej znajomości systemów CNC oraz sterowników PLC,
  • znajomości zagadnień z zakresu napędów elektrycznych,
  • dobrej organizacji własnej pracy oraz umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze i naprawach obrabiarek CNC oraz innych maszyn przemysłowych,
  • znajomość obsługi i parametryzowania falowników,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • dodatkowe uprawnienia np. na wózki widłowe, suwnice, itp.

Oferujemy

  • Pracę na zaawansowanych rozwiązaniach technicznych.
  • Wdrożenie do pracy przez doświadczonych pracowników.
  • Różnorodny park maszynowy i obróbkę elementów o zróżnicowanych wymaganiach.
  • Szkolenia zarówno techniczne, jak i umiejętności miękkich.
  • Stabilizację i perspektywy.
  • Dofinansowanie szkoleń, studiów podyplomowych oraz nauki języków obcych,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Świadczenia okolicznościowe,
  • Stała premia,
  • Parking.
  • Administratorem danych osobowych jest MOSTOSTAL ZABRZE KONSTRUKCJE PRZEMYSŁOWE S.A. 41-800 Zabrze ul. Mikulczycka 15, NIP: 6481144281. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MOSTOSTAL ZABRZE KONSTRUKCJE PRZEMYSŁOWE S.A. 41-800 Zabrze ul. Mikulczycka 15, NIP: 6481144281 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)