Zastępca komendanta (oddział wart cywilnych)

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: niezbędne:
    - co najmniej wykształcenie średnie
    - co najmniej 2 staż pracy w oddziale wart cywilnych na stanowisku dowódcy warty lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w wewnętrznych służbach ochrony lub osoba była co najmniej podoficerem zawodowym
    - wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
    - legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
    - ważne badania kwalifikacyjnego pracownika ochrony fizycznej
    - umiejętność pracy w zespole, pozytywne i rzetelne nastawienie do pracy
    - zaangażowanie i dyspozycyjność (praca zmianowa).

    dodatkowe (mile widziane):
    - dobra sprawność fizyczna
    - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 5000 zł brutto (4300 zł zasadnicza + 15% premii + dodatek funkcyjny) + stażowe
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni)