Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 19.08.2024
  • Kielce, świętokrzyskie

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Konstruktor

Firma Gervasi Industrial, wchodząca w skład Gruppo Cellino, została założona w 1973 na północy Włoch, w miejscowości Scalenghe. Specjalizuje się w produkcji zabudów do samochodów ciężarowych (wywrotki tylnozsypowe, trójstronne, skrzynie stałe, skrzynie do przewozu złomu), jak również w produkcji naczep. W Kielcach, przy ul. Robotniczej 7 znajduje się oddział firmy Gervasi Industrial -  Gervasi Trade Company sp. z o.o., który jest siedzibą biura konstrukcyjnego.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów - modeli 3D w SolidWorks
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej projektu
  • Modyfikowanie projektów i dokumentacji istniejących wyrobów
  • Przygotowywanie rysunków ofertowych
  • Przygotowywanie przyrządów w celu przyspieszenia procesu produkcyjnego
  • Praca w siedzibie firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie – SolidWorks, AutoCad
  • Znajomość zagadnień związanych z mechaniką oraz wytrzymałością materiałów
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
  • Dodatkowe atuty:
    • Doświadczenie w projektowaniu nadwozi samochodów ciężarowych - wywrotek oraz naczep
    • Znajomość podstaw języka włoskiego

    Mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • Administratorem danych osobowych jest GERVASI TRADE COMPANY sp. z o.o. 25-662 Kielce ROBOTNICZA 7, NIP: 9591952291. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Ja, niżej podpisany(a), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gervasi Trade Company sp. z o.o.
    na potrzeby czynności niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Konstruktor, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Visa