Alumetal SA

Specjalista ds. Logistyki

  • Nowa Sól, lubuskie pow. nowosolski

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Grupa Alumetal - jeden z największych w Europie Centralnej producentów aluminiowych stopów odlewniczych zatrudni w Alumetal Poland sp. z o.o., Zakład Nowa Sól pracownika na stanowisku:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Miejsce pracy: Nowa Sól, woj. lubuskie, Polska

Atutem Naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w Naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie, dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu – zostań współtwórcą Grupy Alumetal

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie i kontrola dostaw;
  • przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej;
  • koordynowanie przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych;
  • realizacja postawionych celów dotyczących poziomu zapasów oraz terminowości dostaw;
  • planowanie, wdrażanie i kontrola działań w całym łańcuchu dostaw;
  • kontrola i optymalizacja stanów magazynowych;
  • kontakt z dostawcami oraz klientami;
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe – mile widziane;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację;
  • mile widziana znajomość systemu ERP;
  • znajomość MS Office;
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • coroczne podwyżki wynagrodzeń, premie dodatkowe;
  • dofinansowanie posiłków w formie SmartLunch;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LUXMED (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny);
  • pakiet socjalny (m.in. pieniężne świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku pracowników „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie wypoczynku dzieci, dofinansowanie do karty sportowej Benefit Systems, zapomogi dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej);
  • dodatkowe premie w ramach programu poleceń pracowniczych;
  • bezpłatny kurs języka angielskiego;
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
  • Pakiet socjalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

    Administratorem danych osobowych jest :
    Alumetal Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Przemysłowa 8, 67 -100 Nowa Sól, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000303315, NIP: 5492338255, REGON: 120648136;
    Z Administratorem można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres:
    ul. Kościuszki 111, 32-650 Kęty lub e-mail: info.rodo@alumetal.pl;
    Udostępnienie danych osobowych ma charakter dobrowolny jednak jest konieczne w celu zawarcia umowy o pracę i realizacji stosunku pracy.
    a) Dane będą przetwarzane w celu zawarcia i wykonania umowy o pracę oraz wykonywania czynności wynikających ze stosunku pracy, w tym w celu wykonania obowiązków prawnych, ciążących na Administratorze na następujących podstawach prawnych: i) przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o pracę, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy; (ii) na podstawie udzielonej zgody; (iii) przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązków prawnych administratora danych wynikających z przepisów prawa pracy.
    Dane będą przetwarzane także na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora danych w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, a także w celach zapewnienia standardów bezpieczeństwa w organizacji administratora danych poprzez utrwalanie wizerunku w wyniku stosowania monitoringu wizyjnego.
    b) Dane będą przechowywane przez czas obowiązywania umowy zawartej z pracownikiem, a także po jej zakończeniu, w celach: dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności prawa pracy, podatkowych i rachunkowych oraz w celach statystycznych i archiwizacyjnych.
    c) Każdemu przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania takich danych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Każdemu przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych, wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) oraz wycofania zgody w każdej chwili bez uszczerbku dla prawa do przetwarzania w oparciu o uprzednio udzieloną zgodę do chwili jej wycofania.
    d) Każdemu przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych w oparciu o prawnie uzasadnione interesy administratora oraz wobec przetwarzania jego danych osobowych dla celów marketingowych.
    e) Dane mogą być przekazywane do państwa trzeciego znajdującego się poza terytorium EOG celem realizowania przez nas serwisu oprogramowania wykorzystywanego przez Administratora. Przekazanie odbywać się będzie zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych na podstawie standardowych klauzul umownych przyjętych przez Komisję Europejską.
    f) Dane mogą być udostępniane podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa. Dane mogą być udostępniane również podmiotom trzecim w postaci innych podmiotów z Grupy Kapitałowej Alumetal S.A., dostawców usług technicznych i organizacyjnych (np. dostawcom usług IT) oraz dostawców usług prawnych i doradczych, przy czym podmioty te przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i zgodnie z jego poleceniem
    g) Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany celem podejmowania decyzji, w tym w celu dokonania profilowania.
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alumetal Poland Sp. z o.o. oraz jej Spółki zależne dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy Alumetal Poland Sp. z o.o może nastąpić bez mojej zgody. Oświadczam również iż jestem świadomy iż mam prawo wycofać zwoją zgodę w każdym czasie”
Dodana
Wygasa (za 27 dni)