Aranżacja Realizacja Światła Andrzej Groda

TECHNIK OŚWIETLENIA I MULTIMEDIÓW

  • Bielsko-Biała, śląskie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Dołącz do zespołu Groda - lidera rynku w kompleksowej realizacji wydarzeń! Jesteśmy doświadczoną firmą działającą od ponad dwóch dekad, specjalizującą się w organizacji zarówno klasycznych, jak i nowatorskich eventów. Mamy 8000 zrealizowanych projektów, w tym festiwale, koncerty, trasy koncertowe, premiery, bankiety, prezentacje, pokazy mody i wiele innych.

Co wyróżnia naszą firmę? Perfekcyjność, kreatywność i unikalne koncepcje. Nie tylko kreujemy i projektujemy, ale również dostarczamy niezawodne urządzenia i profesjonalnie realizujemy wydarzenia zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom przetestowanych rozwiązań i sprawdzonych technologii.

Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe, transportowe i serwisowe, co pozwala nam obsługiwać projekty o różnorodnej skali i charakterze. Nasz zespół techników przykłada ogromną wagę do przestrzegania norm bezpieczeństwa oraz utrzymania nienagannego stanu technicznego sprzętu, który jest regularnie poddawany procedurom konserwacyjnym.

Jeśli cenisz profesjonalizm, perfekcję i niezawodność, dołącz do naszego zespołu. Groda to miejsce, gdzie Twoje umiejętności i pasja spotkają się z dynamicznym środowiskiem pełnym inspiracji.  Dołącz do Groda i razem twórzmy niezapomniane wydarzenia!

Pragniesz przerwać rutynę i odnaleźć pasję w pracy? Dołącz do zespołu GRODA!

W GRODA poszukujemy osób pełnych pozytywnej energii, gotowych do pracy z grupą najlepszych fachowców w branży tworzących zaawansowane technicznie i technologicznie wydarzenia.

Czego możesz się spodziewać:

Wyjątkowej atmosfery pracy, gdzie liczy się Twój wkład i innowacyjne podejście.

Możliwości wyjazdów, które nie tylko urozmaicają pracę, ale także pozwalają na rozwój zawodowy i osobisty

Pracy z najnowocześniejszą technologią i realizowania projektów, które wykraczają poza przeciętność

Pracy, która przynosi satysfakcję i radość

Podziękowania od tysięcy zadowolonych osób, których wydarzenia stanowią nasz wkład i których uśmiech jest dla nas największą nagrodą.

Sprawdź, czy nie byłbyś już jedną z tych szczęśliwych osób na www. groda.pl. Dołącz do nas i zobacz, jak technologia może zmieniać rzeczywistość!

Obecnie planujemy powiększenie Teamu o kolejne osoby do wdrożenia na stanowisku:

Technik oświetlenia i multimediów.

Zakres obowiązków

Brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą w aplikacji

Cenimy wiedzę, doświadczenie oraz fachowość na równi z pozytywną energią, umiejętnością szybkiego uczenia się i zaangażowania.

  • montaż/ demontaż sprzętu estradowego
  • przygotowywanie projektów
  • kierowanie zespołem technicznym
  • dokumentacje techniczne obiektów
  • serwis urządzeń techniki estradowej
  • uczestnictwo w wydarzeniach – jest dodatkowym atutem pracy.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne ( mile widziane kierunki: mechanika, mechatronika, elektryka)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • świadectwo kwalifikacyjne - uprawnienia SEP do 1 KV,( mile widziane )
  • prawo jazdy B
  • dyspozycyjność i punktualność
  • umiejętność pracy w grupie
  • chęć nauki i rozwijania swoich kompetencji
  • praca związana z wyjazdami ( 1-3 dniowe )

Oferujemy

  • możliwość uczestniczenia w największych wydarzeniach artystycznych w Polsce
  • prace z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii
  • szkolenia
  • stabilne zatrudnienie
  • konieczność rozwoju i możliwości awansu
  • pracę w zespole tworzonym przez otwartych i pełnych entuzjazmu ludzi
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa +premia)

  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki świąteczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Parking dla pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Aranżacja Realizacja Światła 07-410 Ostrołęka ul. Kubusia Puchatka 22, NIP: 7581044102. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aranżacja Realizacja Światła 07-410 Ostrołęka ul. Kubusia Puchatka 22, NIP: 7581044102 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 22 dni)