AUDIT HR Sp. z o.o.

DYREKTOR LOGISTYKI (K/M)

  • Świebodzin, lubuskie pow. świebodziński

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Dyrektor/prezes

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie operacyjne, w tym: planowanie i optymalizacja procesów logistycznych (opracowywanie i wdrażanie strategii logistycznych, optymalizacja procesów transportu, magazynowania i zakupów, aby zwiększyć efektywność i obniżyć koszty, monitorowanie i analiza wydajności operacyjnej poprzez KPI i raporty
  • Nadzór nad funkcjonowaniem obszaru transportu w tym kontrola kosztów i warunków współpracy z przewoźnikami
  • Nadzór Magazynem w tym zarządzanie operacjami magazynowymi, implementacja nowoczesnych technologii magazynowych (WMS, automatyzacja), przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji i audytów magazynowych
  • Nadzór nad obszarem zakupów/importu: zarządzanie procesem zakupów i importu, w tym negocjacje z dostawcami i kontrola jakości, koordynacja odpraw celnych i zgodności z przepisami importowymi, monitorowanie kosztów zakupów i identyfikacja możliwości ich redukcji
  • Tworzenie i realizacja strategii logistycznych
  • Rekrutacja, rozwój oraz motywowanie i ocena pracowników we współpracy z działem HR
  • Budżetowanie i Kontrola Kosztów, w tym opracowywanie i zarządzanie budżetami działu logistyki
  • Monitorowanie kosztów operacyjnych i identyfikacja możliwości oszczędności

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru logistyki, zarządzania i inżynierii produkcji itp.
  • Doświadczenie na stanowisku dyrektorskim/kierowniczym w logistyce (magazyn, zakupy, transport) min. 3 lata
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Głęboka wiedza z zakresu logistyki, transportu, magazynowania oraz zarządzania łańcuchem dostaw
  • Doświadczenie w zarządzaniu operacjami logistycznymi
  • Znajomość procesów zakupowych, w szczególności w kontekście importu
  • Doświadczenie w negocjacjach z dostawcami międzynarodowymi oraz zarządzaniu relacjami z dostawcami
  • Znajomość nowoczesnych technologii wspierających logistykę, takich jak systemy śledzenia przesyłek, automatyzacja magazynów i narzędzia analityczne
  • Umiejętność zarządzania zespołem i jego wydajnością
  • Zdolność do opracowywania i realizacji strategii logistycznych zgodnych z celami firmy
  • Zdolność do analizy procesów logistycznych i identyfikacji obszarów do optymalizacji
  • Doświadczenie w implementacji działań poprawiających efektywność operacyjną i redukujących koszty
  • Umiejętność tworzenia i zarządzania budżetami logistycznymi

Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Administratorem danych osobowych jest AUDIT HR Sp. z o.o. 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Walczaka 20, NIP: 5993072584. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl
Dodana
Wygasa (za 22 dni)