AUDIT HR Sp. z o.o.

LIDER UTRZYMANIA RUCHU (K/M)

  • Kożuchów, lubuskie pow. nowosolski

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • Nadzór i weryfikacja poprawności przygotowania stanowiska pracy oraz narzędzi i środków ochrony indywidualnej w podległym zespole techników
  • Bieżące przeglądy, inspekcje i ocena stanu technicznego parku maszynowego, instalacji i obiektu z wykorzystaniem nowoczesnych metod inspekcyjnych oraz rejestrowanie w systemie i usuwanie wszelkich nieprawidłowości
  • Planowanie, nadzór i koordynacja prac podległego zespołu oraz firm zewnętrznych na swojej zmianie
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzanymi konserwacjami, naprawami oraz ich rzetelna rejestracja i archiwizacja w systemie
  • Nadzór nad magazynem części zamiennych i rzetelne rozliczanie pobrań części z magazynu w systemie magazynowym
  • Przestrzeganie oraz nadzór nad przestrzeganiem obowiązków, zasad i przepisów BHP i PPOŻ oraz procedur jakościowych przez podległy personel na zmianie
  • Efektywne i rzetelne gospodarowanie powierzonymi materiałami, narzędziami i urządzeniami
  • Wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb zakładu pracy
  • Szkolenie pracowników operacyjnych z czynności konserwacyjnych maszyn, w tym czyszczenia, smarowania, inspekcji oraz prostych czynności technicznych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie – techniczne, kierunkowe
  • Znajomość zagadnień TPM i filozofii KAIZEN
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zespołem ludzi
  • Język angielski – na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną i ustną
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Uprawnienia SEP (G1, G2, G3)
  • Znajomość przepisów BHP i PPOŻ
  • Znajomość dokumentacji i procedur obowiązujących w dziale utrzymania ruchu
  • Analityczne myślenie i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • Rzetelność, kreatywność, operatywność, lojalność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Administratorem danych osobowych jest AUDIT HR Sp. z o.o. 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Walczaka 20, NIP: 5993072584. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl
Dodana
Wygasa (za 29 dni)