Pracownik sklepu wielobranżowego (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

  • Wejherowo, pomorskie pow. wejherowski

Sprzedawca

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,obsługa kasy fiskalnej,Dyspozycyjność
  • Inne wymagania:
    Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
    Wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym
    Zapał i chęci do pracy
    Ukierunkowanie na klienta
    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Umowę o pracę
    Stabilną pracę
    Rabat dla pracowników w wysokości 15% na nasze produkty
    Bezpłatną opiekę medyczną
    Miłą atmosferę w pracy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 225 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca na czas określony: okres próbny 3-mce z możliwością przedłużenia
    Praca wg grafiku w godz. 6-22.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni)