Sprzedawca - kasjer ("biedronka")

  • Katowice, śląskie

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia). Poszukujemy osób: otwartych na kontakt z klientami; gotowych do pracy na 3 zmiany (poranna, popołudniowa, nocna) i w weekendy; gotowych do pracy fizycznej; zaangażowanych i nastawionych na współpracę; ceniących pracę w zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4300 zł/brutto + premie. Praca na umowę o pracę na początek na 6 miesięcy (bez okresu próbnego). Druga umowa na 1 rok. Trzecia umowa na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy (dla osób zainteresowanych istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy: 0.75, 0.5, 0.25).
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 23 dni)