• Kraków, małopolskie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe
  • Zawody: Pielęgniarka - specjalista pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki
  • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
  • Inne wymagania: Umiejętność: lub pielęgniarka ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki.
    Umiejętność: pielęgniarka w trakcie specjalizacji w dziedzinie pielęgnigniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki lub uzyskała tytuł specjalisty w.w.
    Inne: orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, doświadczenie w zawodzie pielęgniarki anestezjologicznej z dziećmi.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 1 345 PLN
  • Opis wynagrodzenia: [System czasu pracy] : praca jeden dzień w tygodniu
    [Godzina zakończenia pracy] : 14:00
    [Praca na okres próbny] : docelowa umowa na czas nieokreślony
    [Wymiar czasu pracy] : 2/10
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)