REMONDIS Medison Sp. o.o.

Pomocnik operatora

  • Chrzanów, małopolskie pow. chrzanowski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

REMONDIS Medison to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów ton surowców.

Zakres obowiązków

  • obsługa systemów załadunkowych pieca obrotowego,
  • prace transportowe,
  • przyjmowanie dostaw,
  • pomoc i współpraca z Operatorem Instalacji,
  • raportowanie przebiegu zmiany.

Wymagania

  • dyspozycyjność,
  • zdolność pracy w systemie 2 - zmianowym,
  • zmysł i umiejętności techniczne,
  • rzetelność,
  • komunikatywność,
  • niekaralność,
  • dodatkowym atutem będzie:
  • posiadanie uprawnień wydanych przez UDT na prowadzenie wózków widłowych,
  • posiadanie uprawnień SEP do 1kV,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku: operator maszyn, ustawiacz maszyn,
  • umiejętność obsługi komputera oraz skrzynki pocztowej Outlook, pakietu MS Office (Word, Excel).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju i szkolenia.
  • Administratorem danych osobowych jest REMONDIS Medison Sp. o.o. 42-530 Dąbrowa Górnicza Puszkina 41, NIP: 6262478042. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REMONDIS Medison Sp. o.o. 42-530 Dąbrowa Górnicza Puszkina 41, NIP: 6262478042 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 23 dni)