Operator wózka widłowego – okolice berlina

  • Niemcy zagranica

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: Dobra kondycja fizyczna,ORGANIZACJA CZASU PRACY,zaświadczenie o niekaralności
  • Inne wymagania: wykształcenie zas. zawodowe, staż pracy 1 rok,
    zaświadczenie o niekaralności,
    Dobra kondycja fizyczna,
    organizacja czasu pracy
    Doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą
    Uprawnienia na wózki minimum II WJO
    Własne auto na dojazd do pracy (mile widziane)
    Umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych miejsc i zasad pracy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 11 184 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 2 500 2 600 euro brutto miesięcznie
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)