• Mazańcowice, śląskie pow. bielski

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma LB THERM Sp. z o. o.

działa w jednolitej polskiej strukturze kapitałowej od 2007 roku. Od lat współpracuje z polskimi liderami branży stolarki otworowej, jednocześnie poszerzając horyzonty o nowe grupy klientów. LB THERM Sp. z o. o. jest synonimem najwyższej jakości. Nowoczesna linia produkcyjna oraz doświadczona i ambitna kadra pracownicza umożliwia uzyskanie produktu na najwyższym poziomie.

LB THERM Sp. z o. o. - producent z branży tworzyw sztucznych poszukuje kandydatów
na stanowisko: MAGAZYNIER.

Miejsce pracy: Mazańcowice

Zakres obowiązków

  • Kontrola i przyjmowanie dostaw.
  • Przygotowywanie i wydawanie towaru do wysyłki.
  • Kontrola stanów magazynowych.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Odpowiedzialność i rzetelność.
  • Umiejętności ustalania priorytetów zadań oraz pracy pod presją czasu.
  • Mile widziane uprawnienie do obsługi wózków widłowych.
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
  • Dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w organizacji z wieloletnim doświadczeniem i mocną pozycją rynkową.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom.
  • Pracę w ambitnym, zgranym zespole, który wspólnie osiąga wyznaczone cele.
  • Zestaw benefitów: pakiet medyczny w 90% refundowany przez Pracodawcę, dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Możliwość pracy zdalnej okazjonalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy.

  • Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

    Administrator Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Spółka LB THERM Sp. z o.o. ,Mazańcowice 963, 43-391 Mazańcowice,, jako pracodawca.

    Cel i podstawy przetwarzania Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy1 będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego2.
    Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda3 na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.
    Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę4, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
    Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie5, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Odbiorcy danych osobowych Państwa dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu.

    Okres przechowywania danych Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.
    W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez sześć miesięcy.

    Prawa osób, których dane dotyczą - Mają Państwo prawo do:
    1)  prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
    2)  prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
    3)  prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
    4)  prawo do usunięcia danych osobowych;
    5)  prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

    Informacja o wymogu podania danych Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

    Art. 221  ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2020 poz. 1320 ze zm.) (dalej: Kp) oraz Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej (Dz. U. 2018 poz.2369).”;
    2 Art. 221 § 1 pkt. 4 – 6 Kp w zwz. z art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
    z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.) (dalej: RODO). W przypadku danych określonych w art. 221 § 1 pkt. 1 – 3 Kp podstawą jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
    3 Art. 6 ust. 1 lit a RODO;
    4 Art. 6 ust. 1 lit a RODO;
    Art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)