Kompozyty Trade Sp. z o.o.

Złota Rączka/Pracownik Warsztatu/Ślusarz/Mechanik

  • Bielsko-Biała, śląskie

Mechanik

Umowa o pracę

Część etatu

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Запрошуємо працівників з України

KOMPOZYTY TRADE - „Nie ma rzeczy niemożliwych!”.
To europejski dostawca kompozytowych produktów z włókna węglowego i szklanego na bazie żywic poliestrowych i epoksydowych takich jak: elementy nadwozi do pojazdów specjalnych, kabiny do gyrokopterów, kabin do ratraków, obudowy robotów medycznych. Firma specjalizuje się w małych i średnich seriach produkcyjnych, wytwarzanych przy użyciu technologii takich jak RTM light, laminowania ręcznego, infuzji, vacuum oraz prasowania ciśnieniowego.

Zakład produkcyjny, zajmujący się produkcją elementów kompozytowych zatrudni "Złotą Rączkę" na pełen lub pół etatu do prac związanych z utrzymaniem budynku i oraz maszyn i urządzeń.

Zakres obowiązków

  • prace warsztatowe, wokółprodukcyjne
  • prace związane z utrzymaniem instalacji budynku produkcyjnego
  • prace związane z utrzymaniem i naprawami maszyn i urządzeń

Wymagania

  • umiejętności "majsterkowicza"
  • sprawność manualna
  • zdolności mechanika/ ślusarza/ spawacza
  • umiejętność pracy w zespole
  • starannośc w wykonywaniu pracy
  • przyjmiemy też emeryta/rencistę

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • jednozmianowy system pracy
  • spotkania integracyjne
  • dopłaty do ubezpieczenia zdrowotnego i medycznego
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w stabilne firmie
  • zróżnicowany wiekowo zespół
  • Administratorem danych osobowych jest Kompozyty Trade Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Boruty-Spiechowicza 50, NIP: 9372713706. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kompozyty Trade Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Boruty-Spiechowicza 50, NIP: 9372713706 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)