Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 03.08.2024
Kontakt-Simon S.A.

USTAWIACZ WTRYSKAREK

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Kontakt-Simon S.A. jest wiodącym w Polsce producentem osprzętu elektroinstalacyjnego, czyli gniazd zasilających, łączników światła oraz praktycznych elementów elektronicznych do sterowania automatyką domową. Oferta obejmuje także systemy rozprowadzania energii przeznaczone do kompleksowego wyposażenia biur. Połączenie funkcjonalności z wysoką estetyką sprawia, że nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w domach, biurach, budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej.

Obecnie firma jest częścią dwóch europejskich grup przemysłowych – włoskiego Urmet Domus oraz hiszpańskiego Simon Holding. Dzięki tym udziałom Kontakt-Simon ma dostęp do światowych technologii i produktów oraz współpracuje z uznanymi projektantami, co pozwala na stworzenie kompleksowych rozwiązań elektroinstalacyjnych.

W 2021 roku Kontakt-Simon obchodziła 100-lecie swojego istnienia.

Więcej informacji na stronie: www.kontakt-simon.com.pl

KONTAKT-SIMON S.A.

wiodący producent osprzętu elektroinstalacyjnego

poszukuje kandydatów na stanowisko:

(miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice)

Zakres obowiązków

  • przezbrajanie wtryskarek zgodnie z planem produkcji,
  • uruchamianie, optymalizacja i nadzór nad procesem wtrysku,
  • raportowanie prac zgodnie z przyjętym standardem,
  • przygotowanie stanowisk produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo, wyniki jakościowe, produktywność, stan maszyn i urządzeń wspomagających proces wtrysku.

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego (używany w codziennej pracy) - warunek konieczny,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość obsługi wtryskarek Arburg, Krauss-Maffei,
  • mile widziana znajomość obsługi robotów Wittmann, Multilift,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowej firmie o unormowanej pozycji na rynku,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • świadczenia pozapłacowe: dodatkowe ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne, karty Multisport, Program Poleceń Pracowniczych.

%MCEPASTEBIN%

  • Dodatki świąteczne
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Bestwińskiej 21. Pełny obowiązek informacyjny znajduje się na stronie: ochrona danych osobowych

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21 moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Jeżeli wyrażają Państwo chęć udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie klauzuli:

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Visa