MARBET Spółka z o.o.

MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Bielsko-Biała, śląskie

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

MARBET Spółka z o.o.  to polska firma rodzinna z ponad 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i wyrobów z włóknin termoformowanych.

Jesteśmy producentem sztukaterii, paneli akustycznych, produktów termoizolacyjnych dla budownictwa pasywnego oraz kształtek i opakowań styropianowych, w tym kaset dla szkółkarstwa leśnego.

Nowoczesne rozwiązania oraz ciągły rozwój technologiczny pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Oferta pracy skierowana jest również do osób kończących edukację lub absolwentów szkoły średniej technicznej,

chcących zdobyć doświadczenie na stanowisku pracownika utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym.

Zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn, usuwanie bieżących usterek i awarii;
  • dokonywanie przeglądów maszyn, identyfikowanie nieprawidłowości, wymiana lub naprawa elementów uszkodzonych lub zużytych;
  • dokonywanie przezbrojeń maszyn (wymiana form na automatach);
  • udział w modyfikacjach, remontach, przeniesieniach maszyn.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • dokładność, sumienność, terminowość, rzetelność, umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność, gotowość do pracy zmianowej;
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe i podesty ruchome przejezdne.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • premie świąteczne,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe.
  • Klauzula informacyjna:
    Klauzula informacyjn dla kandydatów do pracy w MARBET

    W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Marbet Sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy, prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez
     Marbet Sp. z o.o.”

    Administratorem Danych przetwarzanych w ramach rekrutacji jest Marbet Sp. z o.o., ul. Chochołowska 28, 43-346 Bielsko-Biała (kadry@marbet.com.pl, tel. +48 33 8127184), jako Pracodawca.
    Inspektor Ochrony Danych.
    Mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych osobowych pod adresem:
    Marbet Sp. z o.o. ul. Chochołowska 28, 43-346 Bielsko-Biała, e-mail: rodo@marbet.com.pl.

    Cel i podstawy przetwarzania.
    Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego1. Podanie innych danych zostanie uznane jako zgoda na ich przetwarzanie2. Dane będą przetwarzanie w kolejnych naborach, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę3. Zgody te mogą zostać odwołane w dowolnym czasie.
    1 Art. 221 ustawy z 26.06.1974 r. Kodeks pracy. w zw. z art. 6 ust. 1 lit. b RODO - Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych);
    2  Art. 6 ust. 1 lit a RODO, dla danych szczególnych kategorii art. 9 ust.2 lit. a RODO;
    3 Art. 6 ust. 1 lit a RODO.

    Odbiorcą Państwa danych osobowych mogą być dostawcy: usług publikacji ogłoszeń o pracę, systemów do zarządzania rekrutacjami, usług IT takich jak hosting, systemów informatycznych.

    Okres przechowywania danych. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku zgody na wykorzystywane danych dla przyszłych rekrutacji, dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.

    Prawa osób, których dane dotyczą. Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych; ograniczenia przetwarzania danych; usunięcia danych; przeniesienia danych (jeśli podstawą ich przetwarzania jest zgoda i przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany), wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).

    Informacja o wymogu podania danych. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:MARBET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , ul. Chochołowska 28 , 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 5471941897zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)