Stawowy Group Sp. z o.o. Sp. k.

MECHANIK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

  • Rybnik, śląskie

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

STAWOWY AUTORYZOWANY DEALER HYUNDAI z Bielska-Białej, Częstochowy i Rybnika.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, posiadająca 25-letnie doświadczenie, wyróżniona licznymi nagrodami: Best CX Dealer roku 2024 - nagroda za wysoką jakość obsługi klientów w salonie i w serwisie, CX Championship Regional Excellence in Service 2021), Dealer Roku 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014; Najlepszy Dealer Hyundai w Europie 2016; Hyundai Challenger Club 2013; Hyundai Frontier Dealer Club 2012, 2011, 2010, 2009,będąca liderem w Polsce w sprzedaży samochodów oraz obsłudze posprzedażnej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do oddziałów w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

W związku z dynamicznym rowojem firmy STAWOWY GROUP poszukujemy osoby na stanowisko: MECHANIK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków

  • bieżąca diagnostyka i naprawa pojazdów
  • wykonywanie napraw elektromechanicznych pojazdów
  • montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych
  • wykonywanie okresowych przeglądów i badań diagnostycznych z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi
  • wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac zgodnie ze standardami marki
  • dbanie o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiadane certyfikaty- mile widziane
  • prawo jazdy kategorii B
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji czasu pracy
  • dokładność
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy z klientem

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • długofalową współpracę
  • pakiet szkoleń umożliwiający podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę z zespołem, dla którego motoryzacja jest pasją
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • dopłatę do karty Multisport
  • Administratorem danych osobowych jest STAWOWY GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 43-346 Bielsko-Biała Czarna 22, NIP: 937-27-23-455. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stawowy Group Sp. z o. o. Sp.k., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 937-27-23-455 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)