ASISTWORK

Pracownik linii emaliowania/ lakierowania

  • Zabrze, śląskie

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Powiększając nasz zespół poszukujemy osób, które podzielają nasze wartości i chcą razem z nami tworzyć kulturę organizacyjną.

Jesteśmy jednym zespołem, w którym otwarcie dzielimy się wiedzą, cenimy naszą współpracę. Szanujemy naszą różnorodność i cenimy nasze mocne strony. Działamy uczciwie i z empatią. Jesteśmy proaktywni i odpowiedzialni za realizację swoich celów.
Cechuje nas pasja i determinacja, aby być liderem w dziedzinie grillowania

Weber - tam, gdzie grillowanie staje się sztuką. Dołącz do nas i produkuj najlepsze grille na świecie!

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie pracy automatycznej linii emalierskiej.
  • Precyzyjne przenoszenie i odwieszanie elementów produkcyjnych na przenośnik zgodnie z wymaganiami linii produkcyjnej oraz dbanie o właściwe ułożenie i rozmieszczenie elementów w celu zapewnienia płynności produkcji.
  • Systematyczna kontrola jakości wyrobów, wykrywanie wad, takich jak m.in. niedoskonałości powierzchni, uszkodzenia mechaniczne czy błędy w emalii.
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego oraz utrzymywanie odpowiedniego poziomu terminowości, wydajności, jakości oraz najwyższego poziomu przestrzegania zasad BHP.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym.
  • Duża dokładność i dbałość o szczegóły.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dobra energia, elastyczne podejście, inicjatywa do działania oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie u wiodącego amerykańskiego lidera produkcji grilli.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz system premiowy.
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: wysoka ergonomia pracy, wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej, nowoczesny park maszynowy w nowej hali produkcyjnej.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (Zabrze, ul. Donnersmarcka), z dostępem do miejsc parkingowych. Wygodny dojazd autobusem.​
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej – do 12 zł za dwudaniowy obiad.
  • System kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń.
  • Realne wsparcie w życiu prywatnym (możliwość doraźnego wsparcia specjalistów (EAP), program emerytalny PPE, wyprawka z okazji narodzin dziecka, Program VIP Whirpool oraz zniżki na firmowe produkty​).
  • Welcome pack.
  • Strefa relaksu i siłownia na świeżym powietrzu.
  • Fantastyczną i przyjazną atmosferę pracy- wydarzenia firmowe i wspólne inicjatywy (m.in. spotkania integracyjne, wspólne grillowanie, sadzenie roślin, akcje charytatywne i lokalne inicjatywy, świętowanie z okazji dnia otwarcia fabryki i produkcji milionowego grilla).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Owoce w pracy
  • Parking dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Strefa relaksu
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Asistwork Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzka 244 51-131 Wrocław. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ASISTWORK Sp. z o.o. 51-131 Wrocław ul. ŻMIGRODZKA 244, NIP: 8952023981 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)