• Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: nauczanie rytmiki/muzyki
  • Zawody: Nauczyciel innych form wychowania przedszkolnego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
  • Języki: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych,Zaświadczenie o niekaralności
  • Inne wymagania: Praca w godzinach: 07:00 - 12:00 oraz 12:00 - 17:00,

    - wykształcenie: wyższe (wychowanie przedszkolne, wczesnoszkolne);
    - co najmniej 1 miesiąc doświadczenia zawodowego;
    - doskonała znajomość języka polskiego;
    - książeczka sanepid;
    - zaświadczenie o niekaralności;

    Zgłoszenia: dyrektor@przedszkole380.edu.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 853 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek motywacyjny;
    + wysługa stażu pracy;
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 26 dni)