Consolis Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

  • Gorzkowice, łódzkie pow. piotrkowski

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Jeśli nie obawiasz się ciężkiej i brudnej pracy nagrodzonej godną płacą w firmie z bogatym pakietem dodatkowych benefitów ta praca jest dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy panie, które chętne są nauczyć się nowego zawodu.

Praca jest na stałe w zbrojarni lub przy węźle betoniarskim. Przyuczymy cię i chcemy związać się z tobą na dłużej.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań powierzonych na zbrojarni, betonowni lub stolarni

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Doświadczenie w branży budowlanej lub produkcyjnej mile widziane,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (minimalny stopień)

  • Umiejętność pracy z cęgami (mile widziane)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premia)

  • Pakiet świadczeń socjalnych w ramach funduszu socjalnego oraz programu „Consolis dla Rodziny” - dofinansowanie wyprawki szkolnej, becikowe.

  • Mozliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Bony świąteczne

  • Karty upominkowe na Dzień Dziecka

  • Przyjazna atmosfera pracy,

  • Możliwość uzyskania certyfikatów i uprawnień,

  • Możliwość dalszego szkolenia i rozwoju wewnątrz firmy

  • Administratorem danych osobowych jest Consolis Polska Sp. z o.o. 97-350 Gorzkowice Przemysłowa 40, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Consolis Polska Sp. z o.o. 97-350 Gorzkowice Przemysłowa 40, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)