Consolis Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Consolis Polska sp. z o.o. praca

Gorzkowice

Projektujemy, produkujemy, dostarczamy na budowę i jesteśmy wykonawcą  inwestycji budowlanych. Potrafimy stworzyć i wybudować praktycznie każdy obiekt. Zatrudniamy ok 250 osób w Polsce oraz 7500 pracowników w 20 firmach, w 17 krajach.

Consolis Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Consolis Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Consolis Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Consolis Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna / Zakład Produkcyjny Gorzkowice

Zakład Produkcyjny Ostrów Wlkp.

Biuro Centralne

Praca Consolis Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Gorzkowice
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Jeśli nie obawiasz się ciężkiej i brudnej pracy nagrodzonej godną płacą w firmie z bogatym pakietem dodatkowych benefitów ta praca jest dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy panie, które chętne są nauczyć się nowego zawodu.

      Praca jest na stałe w zbrojarni lub przy węźle betoniarskim. Przyuczymy cię i chcemy związać się z tobą na dłużej.

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie zadań powierzonych na zbrojarni, betonowni lub stolarni

      Wymagania

      • Wykształcenie min. zawodowe,

      • Doświadczenie w branży budowlanej lub produkcyjnej mile widziane,

      • Umiejętność szybkiego uczenia się,

      • Umiejętność czytania rysunku technicznego (minimalny stopień)

      • Umiejętność pracy z cęgami (mile widziane)

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym

      • Konkurencyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premia)

      • Pakiet świadczeń socjalnych w ramach funduszu socjalnego oraz programu „Consolis dla Rodziny” - dofinansowanie wyprawki szkolnej, becikowe.

      • Mozliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

      • Bony świąteczne

      • Karty upominkowe na Dzień Dziecka

      • Przyjazna atmosfera pracy,

      • Możliwość uzyskania certyfikatów i uprawnień,

      • Możliwość dalszego szkolenia i rozwoju wewnątrz firmy

Pracodawcy w Gorzkowicach