Hotel Crystal Mountain*****

Koordynator pensjonatów pracowniczych

  • Wisła, śląskie pow. cieszyński

Konserwator

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi  „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Crystal Mountain 5*
to nasz nowy hotel w Wiśle. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości: m.in. 491 pokoi, aquapark z bogato wyposażoną strefą Wellness, Salon Dr Irena Eris Beauty Partner, a także centrum biznesowe o pow. 1300 mkw. Otwarcie miało miejsce w lutym 2021 r.

Zakres obowiązków

Jeżeli chcesz odpowiadać za:

  • prowadzenie rejestru pokoi zajmowanych przez pracowników w pensjonatach
  • kwaterunek nowych pracowników w pensjonacie pracowniczym
  • kontrola stanu technicznego obiektów
  • zgłaszanie ewentualnych usterek, awarii
  • bieżąca kontrola stanu czystości części wspólnych oraz pokoi
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej zakwaterunku i wymeldowania pracowników z pensjonatów

Wymagania

A przy tym spełniasz poniższe wymagania:

  • posiadasz wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • możesz podjąć pracę, która będzie wymagała Twojej dyspozycyjności
  • jesteś skrupulatny i rzetelny
  • potrafisz szybko podejmować decyzje i reagować na bieżące potrzeby

Oferujemy

My zaoferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - praca w oparciu o umowę o pracę
  • Zniżki pracownicze na korzystanie z obiektów należących do Grupy Górskie Resorty
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w 5* hotelu
  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach grupy
  • Elastyczny czas pracy
  • Bezpłatny dostęp do stołówki pracowniczej
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. Sp. k. 00-023 Warszawa ul. Widok 8, NIP: 5213782029. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. Sp. k. 00-023 Warszawa ul. Widok 8, NIP: 5213782029 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni)