Duijndam Works Sp. z o.o.

Pracownik uprawy kwiatów

  • Holandia zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Duijndam Works jest agencją zatrudnienia, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1, która działa w Polsce od 2003 roku. Każdego dnia z powodzeniem dopasowujemy potencjalnych pracowników dla naszych klientów. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy sezonowej i tymczasowej w Holandii. Oferujemy pracę w wielu sektorach gospodarki, a nasze oferty dobieramy w zależności od Twojego poziomu wykształcenia i doświadczenia oraz personalnych predyspozycji.

Dla naszego klienta w Rijsenhout poszukujemy zmotywowanych osób do pracy w szklarni z kwiatami.

Nasz klient to nowoczesna i prężnie rozwijająca się innowacyjna firma z siedzibą w Rijsenhout w Północnej Holandii, która specjalizuje się w uprawie („pędzeniu”) różnokolorowych tulipanów w wodzie i dostarcza je do supermarketów na całym świecie. Firma posiada najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie automatyzacji procesów upraw, dzięki czemu jest w stanie oferować duże partie kwiatów z zachowaniem najwyższej jakości. Swoim klientom zapewniają kompleksową obsługę – dostarczają gotowy produkt zgodny z życzeniami klienta np. spersonalizowane połączenia kolorów kwiatów lub zastosowanie unikalnego opakowania.

Zakres obowiązków

Na początkowym etapie uprawiane są cebulki kwiatowe, które następnie zostają oddzielone od dojrzałych roślin. Ostatecznym etapem uprawy jest zbiór i pakowanie kwiatów.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za m.in. pakowanie, sortowanie, układanie kwiatów na taśmę oraz robienie bukietów.

Od czerwca do listopada uprawiane są róże natomiast od grudnia do maja uprawiane są tulipany.

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy od zaraz na dłuższy czas
  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość dojazdu do pracy rowerem (do 10 km)

Oferujemy

  • wynagrodzenie – €13.68 brutto/godz.
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych – do €20 netto tygodniowo
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld oraz Vakantiedagen)
  • cotygodniowe wypłaty bezpośrednio na Twoje konto
  • od pierwszego dnia pracy obejmujemy Cię programem emerytalnym Plus-Pensioen od Stipp
  • komfortowe zakwaterowanie* ze znakiem jakości SNF – €127 tygodniowo (*w zależności od dostępnych miejsc)
  • ubezpieczenie zdrowotne – €35.56 tygodniowo – z możliwością dofinansowania (Zorgtoeslag) do €123 miesięcznie
  • transport do i z miejsca pracy
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • wsparcie koordynatorów
  • łatwy dostęp poprzez aplikację mobilną do wszystkich dokumentów związanych z zatrudnieniem (paski wypłat, umowa, rozliczenia roczne)
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duijndam Works Sp. z o.o. z siedzibą ul. Kołłątaja 3/2 45-064 Opole dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów Duijndam Works Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)
Dodana
Wygasa (za 26 dni)