Nauczyciel przedmiotów zawodowych elektronicznych (o)

  • Tarnów, małopolskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), elektryczne
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe mgr lub wyższe zawodowe elektryczne, przygotowanie pedagogiczne. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w przedziale godz.: 7.45-14.45 (18 godzin tygodniowo). Wynagrodzenie: od 4 900 zł brutto w zależności od stopniu awansu zawodowego. Kontakt: Zespół Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie, 33-100 Tarnów, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 17, wcześniejszy kontakt tel.: 14 688 99 00; CV można przesyłać na adres e-mail: sekretzst@umt.tarnow.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
  • Opis wynagrodzenia: w zależności od stopniu awansu zawodowego
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni)