PulsHR

Budowlaniec , Stolarz budowlany , cieśla konstrukcyjny Wyspy Owcze

  • Umowa o pracę
    16 700-17 100 zł netto / mies.
  • Wyspy Owcze zagranica

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

PulsHR poszukuje wykwalifikowanych rzemieślników do projektu budowy 12 apartamentów w stolicy Wysp Owczych, Tórshavn. Praca 60 godzin tygodniowo, od poniedziałku do soboty, w rotacji 8 tygodni pracy i 4 tygodnie wolnego. Będziesz pracować w zespole świetnych polskich specjalistów, zarówno pod względem osobowości, jak i umiejętności, wraz z 1 lub 2 farerskimi brygadzistami. Umowa o pracę na 9 miesięcy z możliwością przedłużenia. Podróżuj do niezbadanych, nieodkrytych Wysp Owczych i dołącz do nas, aby cieszyć się pracą w zachwycającej lokalizacji!

  • Data rozpoczęcia: 14 sierpnia 2024
  • Przewidywana data zakończenia: 1 maja 2025
  • Projekt: 12 apartamentów (trwający od kwietnia 2024)

Aby uzyskać więcej informacji, możesz również sprawdzić nasze ogłoszenie o pracę na Facebooku.

Zakres obowiązków

  • 3 months: Exterior façade: Insulation, roof structure, exterior closure
  • 6 months: Internal construction of 12 apartments

You can also find more information in our job offer on Facebook.

Wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia jako wykwalifikowany rzemieślnik

  • Doświadczenie w wykonywaniu prac elewacyjnych i wykończeniowych na zewnątrz
  • Doświadczenie w realizacji zadań związanych z wewnętrzną konstrukcją apartamentów
  • Obywatelstwo europejskie
  • Ważny paszport
  • Czysta kartoteka karna
  • Dobra sprawność fizyczna i zdrowie psychiczne

Oferujemy

  • Cykl pracy: 8 tygodni pracy i 4 tygodnie wolnego
  • Umowa o pracę na 9 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Loty i transfer z/na lotnisko
  • Dobre zakwaterowanie
  • Smaczny ciepły obiad od poniedziałku do soboty
  • Bezpłatny pojazd służbowy i paliwo
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Płatne dni chorobowe
  • Zapewnienie wysokiej jakości środków ochrony osobistej (PPE) i narzędzi
  • Pełne wsparcie w procesie onboardingu (podatki, kwestie prawne, zwolnienia lekarskie, podróże, wynagrodzenie)
  • Pakiet ubezpieczeniowy: opieka medyczna, ubezpieczenie od wypadków przy pracy i ubezpieczenie podróżne na Wyspy Owcze
  • 60 godzin tygodniowo.
  • Aby uzyskać więcej informacji na temat dodatkowych świadczeń, prosimy o kontakt, ponieważ mogą obowiązywać pewne ograniczenia.

    Dołącz do nas i ciesz się pracą w zachwycającej lokalizacji!

    PulsHR: Zbudowane z szacunkiem dla pracy fizycznej

    #PracaBudowlana #WyspyOwcze #DołączDoNaszegoZespołu

  • Administratorem danych osobowych jest PulsHR ívf, Garðavegur 57, 700 Klaksvík, Wyspy Owcze, NIP: FO662771. Moje dane osobowe są przetwarzane przez Administratora w celu rekrutacji. Wiem, że mam następujące prawa: prawo do żądania dostępu do moich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności Administratora.
  • na przetwarzanie moich danych osobowych przez PulsHR ívf, Garðavegur 57, 700 Klaksvík, Wyspy Owcze, NIP: FO662771, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku) na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku) na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Dodana
Wygasa (za 18 dni)