Stanowisko ds. kształcenia, wychowania i programów edukacyjnych

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Pedagog

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: NIEZBĘDNE

    - wykształcenie wyższe
    - obywatelstwo polskie;
    - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
    - kandydat nie może być prawomocnie skazany za przestępstwa umyślne;
    - stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

    DODATKOWE

    - łatwość nawiązywania kontaktów;
    - znajomość przepisów ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy;
    - umiejętność obsługi komputera, m.in. programów pakietu MS Office,
    - zdolności interpersonalne;
    - komunikatywność, kreatywność, samodzielność w realizacji zadań;
    - rzetelność i dokładność;
    - umiejętność organizacji pracy;
    - umiejętność radzenia sobie ze stresem;
    - chęć stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Zasadnicze 4300 zł brutto, dodatek stażowy zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni)