Monter wew. instalacji wod.-kan. CO

  • Umowa o pracę
    4 000-4 500 zł netto / mies.
  • Tychy, śląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO BUDOWLANE HARD PLAST S BAGIENKO A BAGIENKO SPÓŁKA JAWNA

    • Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie bieżącej konserwacji z całodobowym świadczeniem czynności pogotowia technicznego.
    • Realizujemy zlecenia w zakresie wewnętrznej instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej, centralnego ogrzewania oraz prace ogólnobudowlane.

Zakres obowiązków

  • prace związane z wewnętrzną instalacją wodno-kanalizacyjną i centralnym ogrzewaniem (usuwanie awarii, prace przy wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych)
  • prowadzenie czynności konserwacyjnych

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku montera wewnętrznych instalacji wod.-kan., C. O
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę zlecenie - do ustalenia,
  • stała podstawa + premia uznaniowa w oparciu o efektywność pracy
  • wyposażenie w narzędzia oraz w odzież ochronną
  • praca od poniedziałku do piątku w godz 7:00-15:00
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego
  • samochód do przemieszczania się pomiędzy budowami (dla brygad)
  • praca od zaraz
  • Administratorem danych osobowych jest HARD-PLAST SP. Z O.O. 43-100 Tychy NAD JEZIOREM 85, NIP: 6462378150. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez HARD-PLAST SP. Z O.O z siedzibą w: NAD JEZIOREM 85, 43-100 TYCHY (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)