• Ustka, pomorskie pow. słupski

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat),średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: konieczne:
    obywatelstwo polskie,
    pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
    niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    nieposzlakowana opinia,
    wykształcenie średnie i co najmniej 5-letni staż pracy lub wyższe i co najmniej 3-letni staż pracy.
    dodatkowe:
    preferowane wykształcenie o kierunku budowlanym,
    mile widziane doświadczenie w pracy samorządowej,
    znajomość ustaw: o finansach publicznych, prawo zamówień publicznych, o rachunkowości, o ordynacji podatkowej, o samorządzie gminnym oraz kodeksu postępowania administracyjnego,
    dobra znajomość obsługi komputera, w tym obsługi edytorów tekstu,
    komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i wyznaczania priorytetów.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia co najmniej 6000 zł brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 dni)