Młodszy specjalista ds. kadr

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe,średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: wymagane: wykształcenie średnie lub wyższe,
    samodzielność w działaniu i poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar;
    dokładność, terminowość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
    umiejętność posługiwania się programem MS Excel;
    wysokie zdolności komunikacyjne (w mowie i w piśmie);
    bardzo dobra organizacja czasu pracy;
    mile widziane: 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość najważniejszych zagadnień z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych;
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 800 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące)