Terapeuta zajęciowy / instruktor terapii zajęciowej (k.110.5.2024)

  • Katowice, śląskie

Terapeuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
  • Inne wymagania: niezbędne
    - Wykształcenie policealne/pomaturalne i dyplom w zawodzie lub wyższe pedagogiczne o kierunku pedagogika specjalna lub pokrewne
    - roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    Pozostałe wymagania:
    - Umiejętność efektywnej komunikacji z mieszkańcami, ich rodzinami oraz personelem
    - Cierpliwość, empatia i umiejętność słuchania
    - Zdolność do samodzielnej organizacji pracy oraz planowania i prowadzenia zajęć terapeutycznych
    - Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi specjalistami.
    - Zdolność do tworzenia i wdrażania różnorodnych programów terapeutycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb mieszkańców.
    - Biegła znajomość różnych technik terapii zajęciowej.
    - Umiejętność prowadzenia dokumentacji.
    - Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4600 zł/brutto + dodatek stażowy w wysokości od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy. Praca na umowę o pracę na początek na czas określony do 6 miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 27 dni)