FUNDACJA WARSZAWSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

Zatrudnimy pielęgniarki w hospicjum domowym dla dzieci

  • Warszawa, mazowieckie

Pielęgniarka

Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jeśli jesteś pielęgniarką/pielęgniarzem, która/y pragnie pomagać chorym dzieciom, to praca Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci jest właśnie dla Ciebie! Od trzydziestu lat prowadzimy najstarsze, pierwsze w Polsce hospicjum domowe dla dzieci. Jesteśmy zgranym i zaangażowanym zespołem ludzi o różnych specjalnościach, których łączy przekonanie, że domowa opieka paliatywna jest najlepszą alternatywą dla pobytu nieuleczalnie chorego dziecka w szpitalu. Dobro naszych pacjentów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Dołącz do nas i razem z nami spraw, by życie naszych małych pacjentów, mimo nieuleczalnej choroby, było po prostu dobre.

Zakres obowiązków

  • Udział w porannej odprawie zespołu (8.00, Agatowa 10, Warszawa)
  • Wizyty w domach pacjentów (na terenie Warszawy i w odległości ok. 100 km od niej)
  • Koordynowanie opieki nad powierzonymi pacjentami (maks. 4)
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów
  • Wykonywanie zaleceń lekarzy hospicjum

Wymagania

  • Wykształcenie medyczne na kierunku pielęgniarstwo
  • Posiadanie ważnej licencji do wykonywania zawodu
  • Specjalizacja zgodna z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 17.04.2018 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki paliatywnej i hospicyjnej: specjalizacja (lub w trakcie specjalizacji) w zakresie opieki paliatywnej lub specjalizacja (lub w trakcie) w zakresie pielęgniarstwa pediatrycznego plus kurs specjalistyczny (lub w trakcie) w zakresie pediatrycznej domowej opieki paliatywnej, ukończony (lub w trakcie) kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa opieki paliatywnej, ukończony (lub w trakcie) kurs specjalistyczny w zakresie opieki paliatywnej, ukończyony (lub trakcie) kurs specjalistyczny w zakresie pediatrycznej domowej opieki paliatywnej
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego i edukacji
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole
  • Administratorem danych osobowych jest FUNDACJA WARSZAWSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI 03-680 Warszawa Agatowa 10, NIP: 5242418504. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko pielęgniarki w hospicjum domowym dla dzieci.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)