Grupa Progres Sp. z o.o.

Formierz laminatu/Monter wyposażenia

  • Słupsk, pomorskie pow. Słupsk

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Firma specjalizuje się w pracy tymczasowej, rekrutacjach stałych, doradztwie biznesowym i szkoleniach oraz w optymalizacji procesów HR-owych. Eksperci Grupy Progres działają w ponad 20. prężnie działających oddziałach na terenie Polski i Ukrainy. Firmie, w ciągu 15 lat, zaufało ponad 1300 firm. Rocznie zatrudnia 20 tysięcy pracowników. Grupa Progres w 2015 roku wdrożyła w życie autorskie wydarzenie – Kurs na HR. To ekspercka debata środowisk nauki, biznesu i władz samorządowych.

Zakres obowiązków

- praca przy produkcji łodzi

- przygotowywanie, czyszczenie elementów do laminowania

- laminowanie przygotowanych elementów

Wymagania

- chęci do pracy,

- umiejętność pracy w zespole

- pracy w systemie 2 zmianowym,

- sprawności fizycznej.

Oferujemy

- zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę

- stałe wynagrodzenie

- pracę w miłej atmosferze

- wolne weekendy.

- wynagrodzenia plus premię

- nabycie dużego doświadczenia zawodowego

- możliwy dojazd firmowymi autobusami z okolic Słupska

  • Administratorem danych osobowych jest Progres HR Poland 80-309 Gdańsk al. Grunwaldzka 411, NIP: 6040100389. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • nformujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088. ,„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.” .„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt[małpa]grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: Progres HR Poland Sp. z o.o. al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod[małpa]grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)