Randstad Polska Sp. z o.o.

Operator linii produkcyjnej

  • Umowa o pracę tymczasową
    5 400-5 600 zł brutto / mies.
  • Niepołomice, małopolskie pow. wielicki

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szukasz pierwszej pracy lub chcesz coś zmienić?

Masz zdolności manualne?

Poszukujemy pracowników na stanowiska: pracownik/-ca linii produkcyjnej

Oferujemy przyzakładowy dojazd pracowniczy!

Lokalizacja miejsca pracy: NIEPOŁOMICE

Zakres obowiązków

  • praca przy linii produkcyjnej- produkcja silników
  • prace manualne
  • montaż podzespołów

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, również w zmianach nocnych
  • chęci do pracy i długotrwałej współpracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferujemy

  • wynagrodzenie dla operatora linii produkcyjnej 4400 zł brutto podstawa + do 200 zł brutto premii, dodatek 700 zł brutto do pracy w systemie po 12h
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta po okresie próbnym
  • pracę na III zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 (ewentualnie II zmiany 6:00- 18:00, 18:00- 6:00 (praca według grafiku np. 2 dni pracy, 2 dni wolnego )
  • możliwość dojazdu przyzakładowym autobusem z miejscowości: Skała, Kraków, Miechów, Książ Mały, Kocmyrzów Luborzyca, Racławice, Radziemice, Kalina Wielka, Słomniki, Szczurowa, Rzezawa, Bochnia, Działoszyce, Skalbmierz, Kazimierza Wielka, Proszowice, Nowe Brzesko, Chobot, Wola Batorska
  • pakiet benefitów(opieka medyczna, pakiet sportowy)
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)