• Międzyzdroje, zachodniopomorskie pow. kamieński

Konserwator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Zawody: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
  • Inne wymagania: mile widziana średnia szkoła zawodowa, kierunek: ogólnobudowlany, umiejętność pracy w grupie, doświadczenie zawodowe, podzielność uwagi, dokładność, cierpliwość, opanowanie, mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV, predyspozycje dobra sprawność fizyczna i koordynacja, dobry stan zdrowia, minimum rok doświadczenia, praca w dni wolne
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodznia brutto: 4300,00 zł za miesiąc
    Umowa na czas określony po okresie próbnym na 12 miesięcy. Liczba godzin pracy w miesiącu: wg normy czasu pracy dla danego miesiąca kalendarzowego
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)