• Bielsko-Biała, śląskie

Kasjer

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Praca w Żabce

Zakres obowiązków

• Sprawdzanie terminów przydatności produktów
• Dbanie o zachowanie czystości miejsca pracy
• Dbanie o prawidłową ekspozycję sprzedawanych produktów
• Przygotowywanie oferty na ciepło i wypieku pieczywa
• Obsługa kolektora
• Wydawanie i przyjmowanie paczek
• Obsługa kasy fiskalnej
• Przyjęcie dostaw, układanie towaru na półkach
• Dopasowanie, zmiana etykiet cenowych do towaru
• Przestrzeganie standardów sieci
• Dbanie o czystość w sklepie.

Wymagania

Aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy

Pracę w zgranym zespole

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KINGA SOŁTYSIK 43-300 Bielsko-Biała Młyńska 63, NIP: 5472222466 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)