JOBWISE

Ogrodnik/Konserwator ze znajomością języka angielskiego/holenderskiego. Stała praca!

  • Umowa o pracę
    14-15 € netto / godz.
  • Holandia zagranica

Ogrodnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE
zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Lottum poszukuje
pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

miejscowość: Lottum (Limburgia)

O firmie :

Podstawową działalnością firmy jest ukorzenianie sadzonek krzewów ozdobnych, okrywowych i róż.

Zakres obowiązków

  • dbanie o sadzonki kwiatowe, podlewanie, nauka rozpoznawania chorób
  • prace naprawcze dbanie o porządek
  • praca w kilkuosobowym teamie
  • sezon kwiecień do września : 6 dni pracy około 60 godzin
  • poza sezonem 40 godzin w tyg. przeważnie 5 dni pracy
  • praca na hali/szklarni

Wymagania

  • rzetelność i punktualność
  • wysoka motywacja do pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego (warunek konieczny)
  • mile widziane prawo jazdy B

Oferujemy

  • umowa bezpośrednio z firmą!
  • stawkę 14.50€ brutto
  • możliwość podwyżki po okresie próbnym (3 miesiące)
  • 8% dodatku urlopowego + 10% dodatku wakacyjnego
  • wypłata w cyklach miesięcznych (możliwość cotygodniowych zaliczek)
  • 1-osobowe pokoje w apartamencie 6-osobowym
  • po okresie próbnym przeprowadzka na własne zakwaterowanie (pomoc w znalezieniu mieszkania)
  • ubezpieczenie kolektywne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • bezpłatne kursy szkoleniowe
  • Administratorem danych osobowych jest JOBWISE ŁUKASZ FRANKOWSKI 04-238 Warszawa ul. Szpacza 12/73, NIP: 8871724538. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia tej i przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę oraz na przechowywanie moich danych w tym celu przez rok.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)