B&T Narzędziownia Sp. z o.o.

Operator maszyny CNC - tokarz lub frezer

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Tokarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Firma B&T Narzędziownia została założona w 2012 roku. Od początku zajmuje się obróbka skrawaniem oraz obróbka elektroerozyjną metali żelaznych i nieżelaznych. Nasz doświadczony zespół liczący 22 osób pracuje w systemie 1, 2 i 3 zmianowym w zależności od stanowiska.

Obecnie działalność przedsiębiorstwa obejmuje wytwarzanie elementów jednostkowych, jak również produkcję mało i średnio seryjną. Oferujemy wykonywanie skomplikowanych i zaawansowanych technologicznie części maszyn i urządzeń. Opracowujemy również dokumentację techniczną w najnowszej generacji systemach CAD/CAM.

Pracujemy na maszynach renomowanych firm OKUMA oraz SODICK. Posiadamy własne laboratorium pomiarowe.

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn CNC;

  • Dobór narzędzi i parametrów skrawania;

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji;

  • Samokontrola;

  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych tj: suwmiarka, mikrometr, średnicówka;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Istnieje możliwość przeszkolenia do wykonywania pracy na danym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Rozwój zawodowy;

  • Szkolenia;

  • Dobrą atmosferę w młodym zespole;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest B&T Narzędziownia Sp. z o.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice Słowackiego, 33, NIP: 6521750221. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B&T Narzędziownia Sp. z o.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice Słowackiego, 33, NIP: 6521750221 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)