• Umowa o pracę
    4 200-6 300 zł netto / mies.
  • Chybie, śląskie pow. cieszyński

Tokarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Tokarz

Praca na tokarce konwencjonalnej (nie CNC).

Zakres obowiązków

  • obsługa tokarek konwencjonalnych
  • praca z rysunkiem technicznym - prawidłowa interpretacja rysunku
  • odpowiedni dobór sposobu mocowania na obrabiarce
  • wymiana, uzbrajanie i ustawianie narzędzi
  • dbanie o jakość i efektywność kosztową produkcji

Wymagania

  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • posiadanie podstawowych wiadomości o obróbce skrawaniem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • praca jednozmianowa 6:00-14:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie 4200,00 - 6300,00 netto
  • premia miesięczna
  • premia roczna
  • wczasy pod gruszą

  • Administratorem danych osobowych jest OREX ROTOMOULDING sp. z o.o. 43-520 Chybie Cieszyńska 6, NIP: 7792464746. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OREX ROTOMOULDING sp. z o.o. 43-520 Chybie Cieszyńska 6, NIP: 7792464746 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)