• Suszec, śląskie pow. pszczyński

Młodszy księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Zakres obowiązków

Firma Gascontrol Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Suszcu poszukuje pracownika na stanowisko:

Młodszy księgowy/księgowa

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć m.in. będzie:

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i księgowym
  • Księgowanie dokumentów księgowych – faktur zakupowych
  • Analiza i uzgadniania sald kont księgowych
  • Rozliczanie zaliczek pracowników
  • Archiwizacja dokumentów
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego
  • Współpraca z wszystkimi działami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, administracja)
  • Ddoświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programów księgowych oraz pakietu MS Office
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Kartę multisport
  • Administratorem danych osobowych jest Gascontrol Polska Sp. z 43-267 Suszec Pszczyńska 60, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gascontrol Polska Sp. z 43-267 Suszec Pszczyńska 60, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)