Elektromechanik

  • Umowa o pracę
    7 500-8 500 zł brutto / mies.
  • Brwinów, mazowieckie pow. pruszkowski

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Formika jest producentem opakowań dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach na 4 kontynentach. Dzięki ciągłemu ulepszaniu kultury organizacyjnej budowanej na szacunku, zaufaniu i odpowiedzialności oraz nieprzerywalnym inwestycjom w najnowszą technologię, na przestrzeni lat Formika stała się wiodącym dostawcą na rynku.

Formika jest producentem opakowań dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach na 4 kontynentach. Dzięki ciągłemu ulepszaniu kultury organizacyjnej budowanej na szacunku, zaufaniu i odpowiedzialności oraz nieprzerywalnym inwestycjom w najnowszą technologię, na przestrzeni lat Formika stała się wiodącym dostawcą na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu / Elektromechanik

Zakres obowiązków

  • Usuwanie wszelkich usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowania działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy zakładu
  • Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych
  • Nadzór nad podległą dokumentacją techniczną
  • Dbanie o utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP min do 1 kV
  • Znajomość instalacji elektrycznych, mechaniki przemysłowej i automatyki
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Zaangażowanie i umiejętność aktywnej pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w ramach trzech zmian

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Profesjonalne szkolenia
  • Atrakcyjne pakiety benefitów w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do obiadów oraz kart Multisport
  • Ciekawą pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
  • Perspektywę rozwoju w ramach struktury Firmy
  • Pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze
  • Administratorem danych osobowych jest Formika Sp. z o.o. 05-808 Brwinów ul. Św. Jerzego 9, NIP: 1070017779. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Formika Sp. z o.o. 05-808 Brwinów ul. Św. Jerzego 9, NIP: 1070017779 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)