mdm NT Sp. z o.o.

Magazynier/ Pracownik Magazynu

  • Bażanowice, śląskie pow. cieszyński

Magazynier

Umowa o pracę

Firma mdm® NT jest wiodącym producentem akcesoriów wykorzystywanych do budowy dachów oraz wysokiej jakości wyrobów paroizolacyjnych i membran, znajdujących zastosowanie w budownictwie. Ponadto spółka rozwija produkcję wysokoparoprzepuszczalnych membran wytwarzanych na bazie termoplastycznych poliuretanów (TPU), przeznaczonych do produkcji zaawansowanych laminatów technicznych i tekstylnych. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

Firma mdm® NT z siedzibą w Bielsku -Białej działa od 1995 r. na rynku i jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych oraz nowoczesnych filmów, laminatów i włóknin, które są wykorzystywane w różnych branżach. Końcem 2022 roku rozpoczęliśmy również produkcję w zakresie zintegrowanych dachów solarnych - MyRoof. Posiadamy 4 zakłady produkcyjne w Bielsku-Białej, Bażanowicach, Wojciechowie oraz Wiślicy. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

W związku z dynamicznym rozwojem, MDM NT Sp. z o.o., lider w swojej branży, poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Bażanowice

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie na magazyn i wydawanie z magazynu towarów, wyrobów i surowców przy zachowaniu kontroli zgodności z dokumentacją
  • załadunek i rozładunek transportów (przychodzących i wychodzących)
  • dokonywanie i ocena stanu technicznego elementów i mechanizmów mających wpływ na bezpieczeństwo eksploatacji wózka widłowego, zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • konfekcjonowanie, przygotowywanie i pakowanie wysyłek do klientów
  • obsługa przydzielonych zleceń produkcyjnych
  • prawidłowe i racjonalne (optymalne) składowanie i zabezpieczenie przed zniszczeniem magazynowanych towarów oraz wyrobów gotowych, zgodnie z przekazywanymi instrukcjami i poleceniami
  • udział w inwentaryzacjach cząstkowych i rocznych

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zatrudnimy absolwentów szkół oraz osoby bez doświadczenia

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózek widłowy (w przypadku braku uprawnień oferujemy kurs i egzamin na koszt firmy po okresie próbnym)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w systemie 2 lub 3-zmianowym (możliwość pracy w systemie czterobrygadowym)
  • system szkoleń, kursów, pełnego wdrożenia dla osób bez doświadczenia
  • sfinansowanie kursu na wózek widłowy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • prywatna opieka medyczna LUXMED
  • ubezpieczenie na życie WARTA
  • dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • karta Medicover Sport
  • możliwość zdobycia nagród w ramach Programu Poleceń Pracowniczych oraz Fabryki Pomysłów
  • podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych
    i zewnętrznych
  • możliwość rozwoju – rekrutacje wewnętrzne w ramach organizacji
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MDM NT Sp. z o.o. 43-346 Bielsko-Biała Bestwińska 143, NIP: 5482614481 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)