Nauczyciel wychowania przedszkolnego

  • Umowa o pracę
    4 500-5 000 zł netto / mies.
  • Radziechowy, śląskie pow. żywiecki

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Zakres obowiązków

Obowiązki:

  • Zapewnienie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery dla dzieci.

  • Wspieranie rozwoju dzieci w różnych aspektach.

  • Praca na pełny etat, w systemie zmianowym.

  • Współpraca z zespołem.

  • Praca z małymi grupami dzieci.

  • Wspieranie nauczyciela podczas różnych aktywności.

  • Pomoc w obsłudze dzieci.

  • Budowanie bliskich relacji z dziećmi.

  • Podejmowanie inicjatyw i tworzenie własnych praktyk.

Wymagania

  • Lubi dzieci.

  • Odpowiedzialna osoba.

  • Kreatywna osoba.

  • Dobrze funkcjonuje w zespole.

  • Wykształcenie pedagogiczne uprawniające do pracy z dziećmi.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie w pracę z dziećmi.

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

  • Wykształcenie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

  • Przyjazne usposobienie.O

Oferujemy

pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole oraz zapewniamy również pełne wyżywienie.

BONUS - DZIECKO NAUCZYCIELA GRATIS!

Praca - OD ZARAZ!

  • Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Maja 34-381 Radziechowy Słoneczna 1533, NIP: 5532211272. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedszkole Maja 34-381 Radziechowy Słoneczna 1533, NIP: 5532211272 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)